Najbardziej klasyczny ze slotów

Jeżeli jesteś fanem automatów do gry, ale nudzą cię już dziwne, nietypowe tytuły typu Totem Treasure, Lucky Rabbits Loot, Butterflies czy The Snake Charmer, gdzie zamiast klasycznych symboli są królowie, diamenty, piłeczki i tym podobne, Retro Reels powinno cię zainteresować. To nowy, nieskomplikowany automat do złudzenia przypominający pierwsze naziemne maszyny one-armed bandit, które przed laty stały prawie w każdej knajpie.

Retro Reels to oczywiście duża gratka nie tylko dla tych, którzy z nostalgią wspominają stare, dobre lata 90. oraz tych, którzy nie mogą się przekonać do współczesnych automatów online, ale też dla miłośników elegancji i prostoty. W Retro Reels jest 5 kolumn, trzy rzędy i 20 linii wypłat, a symbole na bębnach przedstawiają standardowe owoce (wiśnie, cytryny itp.), cyfry „7” i dolary. Najbardziej korzystny jest układ składający się z samych symboli dolara, ale wysoką nagrodę możemy wygrać również, kiedy wypadną nam niebieskie siódemki. Retro Reels w wersji podstawowej nie posiada dodatkowej opcji gamble. Ale jeżeli ci na niej zależy, możesz ją znaleźć w jednym z kilku innych wariantów tej gry: Extreme Heat.

Automat Retro Reels zadebiutował na rynku niedawno, kilka miesięcy temu, dlatego jeszcze niewiele kasyn podsiada go w swojej ofercie, ale jeśli chcesz na nim zagrać, możesz to zrobić tu: https://admiralspot.com/pl/games.

Leave your comment