Internetowe automaty do gry

Na pewno większość z Was zna z filmów automaty, do których wrzucało się monetę, pociągało za drążek i po wylosowaniu zestawu identycznych znaków wygrywało pieniądze. To właśnie jednoręki bandyta (ang. one-armed bandit). Jeszcze niedawno tego typu maszyny były wyjątkowo rozpopularyzowane także w naszym kraju, mogliśmy je znaleźć w wielu barach i salonach gier.

Dziś nie znajdziemy już tych maszyn w barach, ale od niedawna możemy spróbować swoich sił w jednorękim bandycie przez internet. Internetowa gra ma rzecz jasna dużo zalet, chociażby ogólnodostępność i oszczędność czasu. Wystarczy jedynie komputer albo smartfon z internetem i kilka groszy na koncie. Jak się okazuje, nowoczesna wersja jednorękiego bandyty cieszy się tak samo dużym zainteresowaniem co standardowa wersja tej rozrywki – jak dowodzą badania statystyczne, próbuje w niej szczęścia ponad 56% internautów.

Jakie są zasady gry one-armed bandit online? Najpierw musimy się zarejestrować w internetowym serwisie oferującym jednorękiego bandytę online, potem zasilamy założone konto i rozpoczynamy grę. Na ekranie widzimy identyczny obraz co w tradycyjnej maszynie, z tą różnicą, że nie ma drążka, zamiast tego mamy specjalny przycisk, w który należy kliknąć, żeby uruchomiło się losowanie. Jeżeli komputer wylosuje konfigurację takich samych symboli, to znaczy, że wygrana jest nasza.

Proste i nieskomplikowane, prawda?

Leave your comment